.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite....

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... Empty
PostSubject: E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite....   E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... EmptySat May 16, 2009 11:36 pm

Eh...Ovaj forum je skoro napravljen.Sad sam se regovala....meni se bas svidja...I sad da ja vas zamolim za malu uslugu...forum je super...,a ta 2 minuta da se regujete i da napisete par porukica nista vas ne kosta,a meni mnogo znaci....,pa bi vas molila da se regujete!I da kazete da vas je dovela *...UnA TinKerBeLL...*

A adressa je...: http://angelitosdeanny.darkbb.com/forum.htm

:) E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite.... 158956 Plizz!
Back to top Go down
 
E ovo je 1. forum koji reklamiram na ovom forumu!:)),pa zato...mozete da udjete da vidite....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» forum za sve ljubitelje dul i mai
» Celebrity forum!!!
» The Rasmus fan Forum
» Komad krpica koji najvise volite ??
» ***Rbd forum****

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Reklame_-
Jump to: