.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Ukoliko volite zivotinje,ulazite... 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Ukoliko volite zivotinje,ulazite... 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Ukoliko volite zivotinje,ulazite... 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Ukoliko volite zivotinje,ulazite... 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ukoliko volite zivotinje,ulazite...

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... EmptySun Jun 07, 2009 1:54 pm

Novi 4um!!!!!!!
Lily ga je napravila i nas 2 smo adminke...

Forum je o zivotinjama....Svi koji vole zivotinje,imaju ljubimca,ili zele ljubimca nek se regguju...
Nov je ,a ovo nam je prva reklama...

http://www.mojljubimac.niceboard.org
Back to top Go down
Guest
Guest




Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Re: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... EmptySun Jun 07, 2009 9:21 pm

kad?stavi adress od tvog :D
Back to top Go down
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Re: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... EmptyMon Jun 08, 2009 11:06 pm

Regg sam se!
Back to top Go down
Guest
Guest




Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Re: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... EmptyTue Jun 09, 2009 4:12 pm

Ma OK. Nema problema :)
Zapravo moa je idea,a Lidija ga je napravila jer sam i ja malo zaostala sto se tice admin panela...Znamo mi dosta o zivotinjama...Ali TnX. u svakom sluchaju...

Zana tnx. StO si se regg
Back to top Go down
Guest
Guest




Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Re: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... EmptySun Jun 21, 2009 12:40 pm

Ja i Lillo jos uvek sredjujemo...
Mozes npr. u temi Psi da otvoris temu npr. Samoyed i da pises u njoj...Ili ukoliko vec ima otvorena tema udjes i isto pises...
Back to top Go down
Sponsored content





Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty
PostSubject: Re: Ukoliko volite zivotinje,ulazite...   Ukoliko volite zivotinje,ulazite... Empty

Back to top Go down
 
Ukoliko volite zivotinje,ulazite...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Da li volite skolu?
» Da li volite zurke?
» Sta od nakita najvise volite?
» Komad krpica koji najvise volite ??

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Reklame_-
Jump to: